O turnaji

Faldo Series byla založena šestinásobným Major vítězem Sirem Nickem Faldem v roce 1996 s cílem dát příležitost mladým lidem poznat golf a zároveň podpořit nadějné juniorské golfisty na jejich cestě  vzhůru k nejvyšším metám.

Aktuálně se ročně odehraje na čtyřicet turnajů ve třiceti zemích po celém světě - včetně  Evropy, Severní a Jižní Ameriky, Středního východu a Asie.

Faldo Series je jedinou akcí svého druhu na celém světě. Vyhledává talenty ve věku 12 - 21 let a pomáhá jim rozvíjet jejich potenciál díky sérii turnajů, která kombinuje získání zkušeností s vrcholovou akcí a rady expertů z oblasti golfu, včetně Nicka Falda samotného. Turnajů se každoročně zúčastní přes 5 000 dětí.

 

V České republice je od roku 2011 vlastníkem licence a promotérem turnaje Faldo Series Czech Championship společnost CZ Golf a.s.

V sezoně 2015 se turnaj koná ve dnech 26. – 28. 6. 2015. V pořadí pátý ročník kvalifikace na finále celosvětové série Faldo Series se uskuteční opět v Golf Resortu Telč.

 

Vítězové jednotlivých kategorií získávají automaticky pozvánku na Grandfinále, které se koná každoročně ve špičkových světových resortech. V roce 2015 se světové grandfinále odehrála na Faldo Course resortu A-Rosa Scharmützelsee, kandidátem na pořádání Ryder Cupu 2022.

________________________________________________________________________ 

Startovné 2015:

2 490 Kč

Cena obsahuje:

- občerstvení do bagu + oběd po dobu turnaje
- turnajové green fee
- green fee na cvičné kolo

Ubytování 2015: